Pan Wilk i Kobiety


Pan WIlkKsiążka „Pan Wilk i kobiety” powstała pomiędzy wiosną 2013 roku, a zimą 2014. Przymiarką do niej był blog pod tym samym tytułem. Cytat z niego: „Nic tak nie cieszy mądrego mężczyzny jak zboczona kobieta” opublikował Onet. Słowa zadziałały jak magnes. Kilkanaście tysięcy internautów weszło na blog, a o Panu Wilku i jego kobietach zrobiło się głośniej.

Mieszanka wybuchowa seksu i perwersji, męski punkt widzenia, cała gama uczuć oraz specyficzne poczucie humoru momentalnie zyskały rzeszę wielbicielek. Bohater książki bez tabu, w nietuzinkowy sposób opowiada o swoim świecie intymnym, utraconej miłości, przyjaźniach z kobietami, poszukiwaniach, samotności, miłości do córki.

Na przemian śmiesząc, szokując i oburzając , wywołując łzy oraz dreszcz podniecenia u kobiet. Książka Jarosława Wilka z dnia na dzień zdobywa serca przekazujących ją sobie z rąk do rąk czytelniczek.

Tak jak w przypadku wielu książek, których tytuły dziś zna każdy z nas, tak i z pierwszym rękopisem „Pan Wilk i kobiety” nie zainteresowało się żadne wydawnictwo. Autor uznał to za dobrą wróżbę ( 🙂 ) i sam stał się wydawcą . Do dziś do rąk czytelników trafiło już blisko 4000 książek.

Ja myślę, że dla autora hardcore czy perwersja nie jest celem samym w sobie – on po prostu chce pokazać, jak świat wygląda. No i chwała mu za to. W sumie można to porównać do niszowych filmów.
Molenda
31 października 2013 o 11:49

Panie Wilk… Chapeau bas. Pierwsze skojarzenie: „Męska wersja moich Randek. Ktoś jeszcze jest na tyle kuriozalny, że chce o tym pisać?” Jednak im dalej w treść, tym bardziej otwiera mi się szczęka. Lubię takie bodźce dla mojej wyobraźni. Idę chłonąć je dalej. Wyśmienitość.
Pozdrawiam, K.

K.
5 czerwca 2013 o 19:29