Pan WIlk

Książka „Pan Wilk i kobiety” powstała pomiędzy wiosną 2013 roku, a zimą 2014. Przymiarką do niej był blog pod tym samym tytułem. Cytat z niego: „Nic tak nie cieszy mądrego mężczyzny jak zboczona kobieta” opublikował Onet. Słowa zadziałały jak magnes. Kilkanaście tysięcy internautów weszło na blog, a o Panu Wilku i jego kobietach zrobiło się głośniej.

Mieszanka wybuchowa seksu i perwersji, męski punkt widzenia, cała gama uczuć oraz specyficzne poczucie humoru momentalnie zyskały rzeszę wielbicielek. Bohater książki bez tabu, w nietuzinkowy sposób opowiada o swoim świecie intymnym, utraconej miłości, przyjaźniach z kobietami, poszukiwaniach, samotności, miłości do córki.

Na przemian śmiesząc, szokując i oburzając , wywołując łzy oraz dreszcz podniecenia u kobiet. Książka Jarosława Wilka z dnia na dzień zdobywa serca przekazujących ją sobie z rąk do rąk czytelniczek.

OPINIE:

Ta książka powinna być zakazana. Zakaz czytania dotyczy wszystkich panienek z dobrych domów, moherowych beretów i wszystkich tych, dla których seks w różnym jego wydaniu wydaje się ogromną perwersją. Ta książka rzuca na kolana. Jest bezprzykładnie szczera, skandaliczna i zarazem obłędnie komiczna.

Książkomaniacy
25 sierpnia 2015 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Po czym poznać dobrą książkę? Ja poznaję po tym, że mija jakiś czas a książka nadal siedzi w mojej głowie. Tak właśnie jest z książką „Pan Wilk i kobiety” (…) Wilk jak mało kto umie pisać o uczuciach z punktu widzenia mężczyzny. Nie ma tu romantycznych słówek, rzygania tęczą i różowymi balonikami w kształcie serca. (…) Książkę czyta się lekko, przyjemnie i gdy dochodzi się do ostatniej strony czuje się niedosyt. (…) Powiadam Wam, przeczytajcie „Pan Wilk i kobiety”, a zobaczycie czym jest dobra książka erotyczna…

Agnieszka Blicharz-Filipczuk
19 marca 2015 – Czytelniczka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Dziewczyny czy zastanawiałyście się kiedyś jak mężczyźni postrzegają kobiety? Jeśli nie, koniecznie sięgnijcie po tę książkę, a nie będzie Wam to już obce. Życie seksualne Wilka bez żadnych tajemnic, opisane ze szczegółami i gorącymi momentami.
Czyta się bardzo szybko, zaczęłam czytać i ani się obejrzałam, a znalazłam się na ostatniej stronie.
Macie ochotę na kontrowersyjną erotyczną powieść? Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej.

Grazia_czytaninka
21 stycznia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Czytając tą książkę śmiałam się do łez. Nie ukrywam, że książka zaczyna się dość mocnym akcentem i miałam ochotę po kilku stronach rzucić ją w kąt, jednak czytając dalej nie mogłam się od niej oderwać. (…) Zdecydowanie polecam tą pozycje. Jeśli chcecie dowiedzieć się o czym myśli facet podczas randki lub stosunku, pośmiać się do łez i poznać życiowe mądrości facetów, to jest to książka jak najbardziej dla Was. (…) Już nie mogę się doczekać kolejnych części – naprawdę!

KobieceRecenzje365
26 czerwca 2015 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Publikacja Jarosława Wilka jest krótko mówiąc rewelacyjna i z wielką przyjemnością sięgnę po kolejną część. Momentami wywołuje ogromny uśmiech na twarzy, a nawet głośny śmiech. Kiedy indziej skłania do głębszej refleksji i chwili zastanowienia się nad własnymi doświadczeniami i pragnieniami. Książkę gorąco polecam zarówno kobietom jak i wyjątkowo mężczyznom! Radzę jednak osobom wrażliwym przemyśleć decyzję spędzenia czasu z tą lekturą, ze względu na dużą ilość wulgaryzmów oraz scen erotycznych

KrainaKsiążkąZwana
17 kwietnia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Wilka się kocha albo nienawidzi. (…) Książkę „połyka się” w kilka chwil, bo nie sposób się od niej oderwać. I chociaż chciałaby się dawkować, by krok po kroczku wejść w świat Wilka, coś nie pozwala odłożyć jej na półkę.

Puchatka
12 luty 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Długo zastanawiałam się nad oceną. Naprawdę. Minęło osiem godzin od zakończenia lektury, a ja wciąż próbuję ustalić, co takiego tutaj dać, Jaką liczbę. (…) Jak wiecie, nigdy nie oceniłam książki celująco. Zostawiam tę ocenę na coś wartego uwagi, na coś, co mnie zaskoczy pozytywnie. Na coś nowego. (…),, Pan Wilk i kobiety” jest kompletnie innym erotykiem. Nie tylko odstępstwem od normy jest pióro faceta, ale również… szczerość. Realny świat. Świat, w którym my żyjemy, a którego właściwie już nie zauważamy. (…) Po prostu rewelacja. (…) Z radością i czystym sercem oświadczam, że ta książka zasługuje na pierwszą szóstkę w naszych recenzjach.
Gorąco polecam!

Aleksji
10 stycznia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl