Autor „Pan Wilka i kobiety” długo nie kazał na siebie czekać. Dokładnie rok po swoim debiucie do rąk jego Czytelniczek trafia druga z kolei powieść o przygodach Wilka.

„Pan Wilk i tajemnice tajemnic” to nie tylko świetna kontynuacja pierwszej książki, która na stałe już wryła się w pamięć i serca kilku tysięcy kobiet w Polsce, ale kapitalne wprowadzenie do pisanej obecnie przez autora trzeciej części, zamykającej wilczą trylogię.

W swojej kolejnej książce Jarosław Wilk znów porywa do świata naładowanego emocjami, zmysłami, fantazją, uczuciami i oczywiście poczuciem humoru. Każdy, kto twierdził, że wie, jaka będzie jego druga książka, z przyjemnością odkryje, że się mylił.

Jarosław Wilk jest pisarzem nieprzewidywalnym. Od pierwszych wersów zabiera nas w podróż bez granic, poza czas i przestrzeń, z biletem tylko w jedną stronę. Z wyprawy z Wilkiem nikt nie wróci normalnym.

OPINIE:

(…) „P@n Wilk i Tajemnice Tajemnic” to książka, którą warto przeczytać. Autor przenosi nas do świata naładowanego emocjami, zmysłami i uczuciami. Gwarantuje nie tylko dobry relaks, niezły ubaw, ale także chwilę refleksji. (…)

Książkomaniacy
29 listopada 2015 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

To już druga książka Wilka, za którą bym oddała ostatnią parę szpilek, halkę po babci i zegarek po dziadku. (…) O książce można pisać jeszcze długo, jednak myślę, że każdy powinien ją przeczytać, tylko po to by stwierdzić to co ja. Nie ma drugiej tak szczerej, prawdziwej historii napisanej przez faceta!

Agnieszka Blicharz-Filipczuk
03 sierpnia 2016 – Czytelniczka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Świetnie, prosto poprowadzona narracja powoduje, że książkę czyta się na jednym wdechu. Na przemian śmiejąc się i wzruszając. Z ironią opisane sytuacje są tak realistyczne, że mamy wrażenie jakby opowiadał nam je kolega. Zdecydowanym plusem jest lekkie pióro autora, który potrafi nawet trudne tematy opisać w taki sposób, że nie da się nie uśmiechnąć pod nosem.

Przeczytanki-Dorota Lińska-Złoch
17 lipca 2017 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

W książce nie zabraknie tego, za co czytelniczki, ośmielę się stwierdzić, pokochały bohatera. Seks podszyty sporą dawką nieokiełznanego erotyzmu, podany z dobrym winem i wyśmienitym posiłkiem w akompaniamencie dobrej muzyki – o tym marzą kobiety, a autor im tej przyjemności nie odbiera. (…) Książkę oceniam na maksa – świetna!

Puchatka
29 marca 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Wiecie też zapewne, że z kontynuacjami różnie bywa, jednak nie tym razem! Nie spodziewałam się, że kiedyś kontynuacja przebije część pierwszą… a jednak tak można i Pan Jarosław Wilk to udowodnił!

Książko_miłości_moja
25 kwietnia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Myślę nad słowami, których mogłabym użyć do opisania tego, co pragnę przekazać po przeczytaniu tej książki i od dwóch dni mam pustkę w głowie. Po prostu. Nie wiem od czego zacząć i na czym skończyć. (…) Najlepszą recenzją tej książki jest ona sama. Nie da się o niej pisać, ją trzeba przeczytać, poznać i poczuć. (…) Pan Wilk i tajemnice tajemnic to genialna książka. (…) Jest śmiech, są refleksje, uczucia, głębokie emocje i łzy. Chwile zwątpienia, wkurzenia, radości i smutku. Ta książka zawiera wszystko to, czego wielu innym brakuje. Jest jedyna w swoim rodzaju. Jest nietuzinkowa, łamiąca schematy i zdecydowanie zaskakująca. Jarosław Wilk swoją książką rozłożył mnie na łopatki, rozrzucił moje myśli w różnych kierunkach, a na koniec porządnie nimi zamieszał i pozostawił z nieodpartą chęcią na więcej!

KrainaKsiążkąZwana
24 sierpnia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl

 

Z uśmiechem na ustach (bo myślałam, że wiem, co się będzie działo w drugiej części) wzięłam książkę do ręki i zaczęłam czytać. Tymczasem przeżyłam szok, niedowierzanie, strach… po pierwszych kilku zdaniach. Nie tego się spodziewałam. Autor powalił mnie po prostu na kolana.

Magda
21 kwietnia 2016 – Blogerka. Cała opinia dostępna na lubimyczytać.pl